Team

Jantje Lammers- de Lange

Directeur, werkdagen:maandag t/m vrijdag. directie@obs-kloosterveen-assen.nl


Sandy Sibbald

Adjunct directeur / zorgcoordinator, op maandag tot en met woensdag. ​sandy@obs-kloosterveen-assen.nl


Mariska ten Berge

Interne begeleiding groepen 5 t/m 8, werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag. ​mariska@obs-kloosterveen-assen.nl


Eva van Moock

Interne begeleiding groepen 1 t/m 4; begeleiding meer/hoogbegaafde kinderen, werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag. eva@obs-kloosterveen-assen.nl


Agnes Waldus

Bouwcoordinator groepen 1 t/m 4 op dinsdag agnes@obs-kloosterveen-assen.nl


Marieke Gebben

Administratie: werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag. ​marieke@obs-kloosterveen-assen.nl


Wil Beumer

Bouwcoördinator groepen 5 t/m 8 op woensdag 1x in de 2 weken. wil@obs-kloosterveen-assen.nl


Wendy Burger

Administratie: werkdagen:maandag, donderdag en vrijdagochtend. wendy@obs-kloosterveen-assen.nl


Vladimir Wensing

Vakleerkracht gym: werkdagen: maandag, dinsdagmiddag en vrijdag. sport@obs-kloosterveen-assen.nl


Anna Klein

Extra leerlingbegeleiding en onderzoek, op dinsdag, woensdag en donderdag ​anna.k@obs-kloosterveen-assen.nl


Manuela Grönitz

extra leerlingbegeleiding, maandag tot en met vrijdag. manuela@obs-kloosterveen-assen.nl


1. Groepsleerkrachten: zie foto(‘s) bij de betreffende groep / teamleden met andere taak/functie zie hieronder